Yazılımlar

Başta "Personel Takip Programı" olmak üzere web tabanlı ürünlerimiz sade, net ve kullanımı kolay özellikleriyle tüm modülleri entegre olarak kontrol etmenizi sağlar.

Windows PDKS ve Web PDKS olarak iki sürüm mevcuttur.

Geçiş Kontrol Sistemi

Yemekhane Takip Sistemi

Turnike Kontrol Sistemi

Ziyaretçi Takip Sistemi

Güvenli Okul sistemi

Personel Takip SistemiAlt Kategoriler


Personel Takip Programı v.8.5

Personel Takip Programı v.8.5

Personel Takip Programı Nedir ?Personel takip programı personellerinizin avanslarını,maaşlarını,puantajlarını,toplu izinlerini,yıllık izinlerini kolayca takip etmenize ve raporlamanıza ola..

Web Pdks Yazılımı v.2.1

Web Pdks Yazılımı v.2.1

Web PDKS  Kullanımı ve Avantajları Web pdks  bilgisayarınıza herhangi bir yazılım kurmanıza gerek kalmadan; İnternet explorer, google chrome, firefox gibi internet tarayıcılar..

Geçiş Kontrol Sistemi - Geçiş Kontrol Programı

Geçiş Kontrol Sistemi - Geçiş Kontrol Programı

Yeni Nesil Güvenli Geçiş Kontrol Sistemi Geçiş kontrol sistemleri, kuruma dışardan gelen kişilerin veya çalışan personellerin belirli alanlara giriş ve çıkışlarını kontrol ve içeride ve ..

Personel Mesai Takip Programı

Personel Mesai Takip Programı

Personel Mesai Takip ProgramıPersonel Takip Sisteminin bir parçası olan "personel mesai takip programı" sistemi fazla çalışma (mesai) veya eksik çalışmanın iş yasası kapsamında yapılan hesa..

Personel Takip Sistemi

Personel Takip Sistemi

Personel Takip Sistemi Personel takip sistemi, tüm sektörlerde kullanılabilen küçük ve büyük şirketler için ideal  bir personel devam takibi çözümüdür. En basitinden en karmaşık çalış..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)