G-54ELCJ3K95

Proximity ve Mifare Kart Okuma Cihazları Teknolojisi

Kart Okuma cihazları Proximity Kart Okuma Cihazı ve Mifare Kart Okuma Cihazı olarak genelde personel takip sistemleri, ar-ge takip sistemleri, yemekhane takip sistemleri vb takip yazılımlarında  turnikeli veya turnikesiz olarak kullanılan cihazdır. Kart Okuma cihazları modellerine göre online veya offline çalışabilmektedir.

Kart okuma cihazının kullanım amacı : Kullanım alanlarına göre giriş ve çıkışları kontrollü, raporlanabilir bir düzen içinde yapılmasını sağlar ve tüm hataları önler. Kart okuma cihazları özelliklerine göre gerektiğinde kapı kontrolü için manyetik kilitleri açabilir nitelikte kendi üzerinden röle çıkışı verebilme özelliğine sahiptir. Kart okuma cihazı ile ister kapı tetiklenir, ister turnike tetiklenir,isterseniz bariyer kontrol edebilir, isterseniz de asansör yetkilendirme yapabilirsiniz. Kullanım alanı ve amacı çok geniş kapsamlıdır. Genelde Personel takip ile giriş çıkış kontrolünde kullanılır.

Proximity Kart Okuma Cihazı ve Mifare Kart Okuma Cihazı okuyucuları, yakındaki kartları algılar ve verileri okuyucu aracılığıyla erişim kontrol paneline iletmek için bir elektromanyetik alan kullanır, aldığı bilgileri sunucuya iletir. Kart yetkilendirilmişse, kontrol paneli okuyucuya kapı kilidinin açılmasını tetiklemek için bir sinyal gönderir.KSC40 Kart Okuma Cihazı

KSC40 Kart Okuma Cihazı

KSC Kart Okuma CihazıModelKSC40 ID Kart Kapasitesi 30.000 Kayıt Kapasitesi 50.000    İletişim    RS485, TCP/IP, USB-host   &n..

Usb Kart Okuma Cihazı

Usb Kart Okuma Cihazı

Usb Kart Okuma CihazıKullanılan PDKS,Geçiş Kontrol vb. programlarda cihazın başına gitmeden kart tanımlama, kart ekleme, kart silme gibi işlemlerin gerçekleştirilmesi için yazılımlar ile e..

ZKTeco X6 Parmak İzi ve Kart Okuma Cihazı

ZKTeco X6 Parmak İzi ve Kart Okuma Cihazı

Kart Okuma CihazıKompakt ve hafif tasarım,güvenilir, dayanıklı ve yüksek doğruluklu optik sensör barındıran hem kart okuma cihazı hem parmak okuma cihazı olarak tasarlanmıştır.Cihaz yönetimi..

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)