G-54ELCJ3K95

Plaka Tanıma Sistemleri PTS

Plaka Tanıma Sisteminde kullanıcı yetkilendirmesi yapılabilir. Operatör kendisine ait kullanıcı adı ve şifresi ile sistemi çalıştırır.Plaka Tanıma Sistemi ile otoparklarınıza kart, uzaktan kumanda, OGS cihazı vb. cihazlar olmadan da otomatik giriş yapabilirsiniz. Plaka Tanıma Sisteminin işletim maliyeti yoktur, OGS cihaz pili, kart arızası,uzaktan kumanda kaybolması ve bu gibi sorunlarınız olmadan otopark bariyerlerinizi, kapılarınızı otomatik açabilirsiniz.

Plaka tanıma sisteminin amacı nedir, nerelerde kullanılır ?

Plaka tanıma sistemi, araçların kontrollü bir şekilde  giriş çıkışlarının yapılması ve kayıt altına alınması amacıyla kullanılmaktadır. Araç plakaları okunarak  kayıt altına alınır ve arşivlenir. Yeni nesil teknolojilerle geliştirilen bu sistemler özellikle hızlı ve güvenilir olması ile ön plana çıkmaktadır. Tüm kamu ve özel okul, belediye,hastaneler,emniyet vb. kamu binaları, askeri binalar ve bölgeler, sınır ve gümrük alanları, fabrika,holding,özel şirketlerin bir kısmında ve buna benzer alanlarda kontrollü ve roparlanabilir şekilde güvenle kullanılabilir.

Plaka tanıma sistemi hangi bileşenlerden oluşur  ?

Çeşitli alanlarda kullanılabilen plaka tanıma sistemi başlıca aşağıda belirtilen donanımsal ve yazılımsal bileşenlerden oluşur ve entegre olarak çalışırlar. Opsiyonel olarak duruma, alana göre  konfigre edilebilir.

*Otopark Plaka Tanıma Yazılım Lisansı

*2 MP True Day/Night POE Kamera

*PC ve Çevre Birimleri

*Kollu Bariyer

*MTC-I/O (2 Kanal - 4 Kanal Tetikleme Kartı)

*Plaka Tanıma Montaj Direği

*Loop Dedektör

*4 veya 8 Portlu SwitchPlaka Tanıma Sistemi

Plaka Tanıma Sistemi

Plaka Tanıma SistemiYüksek yeni nesil  görüntü işleme teknolojisi ürünü olan plaka tanıma sistemi plakaların üzerinde yer alan karakterlerini tanımlayan, tanımlanan karakterleri siste..

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)