Turnikeler

"Turnike Sistemleri ve Avantajlı Fiyatlar"

Turnikelerimiz iç ve dış mekanlarda kullanılacak Tripod,Hızlı Geçiş,Boy,Engelli vb. modelleri  ile yeni nesil teknolojiler kullanılarak dizayn edilmiştir. Turnikeler tek veya çift yönlü yani hem giriş hem de çıkış koridoru olarak  geçiş yapabilir. Bu geçişler kart,parmak,yüz veya Qrkod  ile kontrol edilebilir veya serbest olabilir. Her iki geçişi de kart okuyucu kontrollü olsa bile belli zamanlarda giriş veya çıkış yaptırılabilir.

Muhtemel elektrik kesintilerinde,yangın ve deprem olması gibi durumlarda  geçişlerde sıkıntı yaşanmaması için  turnikeler serbest geçişe izin verir. Bu durum yasal bir mecburiyettir ve sistem ona göre tasarlanmıştır. Turnikenin dönüş yönü (giriş ve çıkış için) dahili algılayıcılar tarafından belirlenir. Turnikeler geçişlerde kendi aralarında haberleşerek entegre çalışabilmektedir.

Protokol geçişlerde,engelli geçişlerinde bir kumanda yardımıyla özel ziyaretçilerin serbest veya hızlı geçişi sağlanabilir.

Kartlı geçiş turnikeleri : Proximity HID, Mifare, Uhf ve Smart kart gibi Personel Kart çeşitlerinin kullanılabildiği kart okuyucuların turnike üzerine entegre edildiği ve sadece kart okuma durumunda turnikenin geçişine izin verdiği sistemdir. Özellikle kuruma gelen ziyaretçi kayıt ve geçiş kontrolü için uygundur.


Parmak İzli Turnikeler : Turnike üzerinde Parmak izi okuma cihazları entegre olarak teslim edilmektedir. Personel Devam Kontrol Sistemi, Geçiş Kontrol ya da Ziyaretçi Programı üzerinden önceden tanımlanmasıyla parmak izinin okutulması sonucu turnike geçişi sağlanır.


Yüz Tanımalı Turnikeler : Yüz tanıma cihazı entegreli turnikeler, yüzü programa tanıtılmış ve geçiş izni bulunan kullanıcıların yüzlerini uygun mesafeden okutması suretiyle turnikeden geçiş sağlanır.


Yeni Nesil Turnike Fiyatları

Stoklarımızda yer alan Tripod Turnike, Boy Turnike, Hızlı Geçiş Turnikesi ve Çift Yönlü Motorlu Swinggate Engelli Vip Turnike fiyatlarını aşağıda görebilirsiniz yada tarafımıza ulaşarak özel proje Turnike fiyatları alabilirsiniz.

TURNİKE KULLANIM TALİMATI

1- Turnikelerin bir çoğu her geçiş anında bir kişini geçişine izin verecek şekilde tasarlanmış olup birden fazla kişinin aynı anda geçmeye çalışmamalıdır.
2- Turnike geçişlerinde her hangi bir aksaklık durumunda turnikelere zarar verecek hareketlerden kaçınılmalıdır.
3- Herhangi bir arıza durumunda turnikelerin görmemesi için turnike kolları veya kanatları  boşa alınmalıdır veya kullanılmamalıdır.
4- Turnikeleri temizlemek maksatlı turnikelere zarar verici maddeler kullanılmamalıdır.
5- Kurumun belirlediği Güvenlik ve Kullanma Talimatlarına uyulmaması sonucu doğacak yaralanma ve hasarlar meydana gelebilir.


KLT-313 Tripod Turnike

KLT-313 Tripod Turnike

Tripod TurnikeÇalışmaHer iki yönde ayarlanabilir manuel geçiş.KasaTek ayaklı, AISI 304 kalite paslan..

KLTF104 Boy Turnike

KLTF104 Boy Turnike

BOY TURNİKELERİBoy tunikeleri başta stadyumlarda kullanılmak üzere üretim alanları,cezaevleri ve&nbs..

KLTOP 101 Hızlı Geçiş Turnikesi

KLTOP 101 Hızlı Geçiş Turnikesi

HIZLI GEÇİŞ TURNİKELERİ NASIL ÇALIŞIR ?Hızlı Geçiş Turnikeleri bankalar ve holdingler gibi lükslük v..

KSG-212 Çift Yönlü Motorlu Swinggate Engelli Vip Turnike

KSG-212 Çift Yönlü Motorlu Swinggate Engelli Vip Turnike

Çift Yönlü Motorlu Swinggate Engelli Vip TurnikeSG 112 turnikelerde gövde de AISI 304 kalite paslanm..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)