G-54ELCJ3K95

giriş çıkışların kontrol altında tutulması gereken, gelen ziyaretçiler hakkında kayıtların tutulması istenen mekanların girişine konulan geçiş kontrol sistemleridir. İç mekanlarda da dış mekanlarda da turnikeler kullanılabilir.

Belirlenen yerlerde giriş çıkışların kontrol altında tutulması gereken kartlı,parmak izli veya yüz okumalı  geçiş sistemine bağlı turnikeler kullanılır. Turnikelerimiz  iç mekanlarda da dış mekanlarda hızlı ve yoğun ziyaretçi-personel-müşteri girişlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Turnikelerden dakikada 30 kişi ile 50 kişi arasında turnike modellerine göre geçiş sağlanabilmektedir. 


Hızlı Geçiş Turnikesi

Hızlı Geçiş Turnikesi

Turnikeler ile Mutlu ve Güvenli Geçiş Sağlayın!HIZLI GEÇİŞ TURNİKELERİ NASIL ÇALIŞIR ?Hızlı Geçiş Turnikeleri bankalar ve holdingler gibi lükslük ve prestijin ön plana çıktığı yerlerde, hızl..

KLT-313 Tripod Turnike

KLT-313 Tripod Turnike

Tripod TurnikeÇalışmaHer iki yönde ayarlanabilir manuel geçiş.KasaTek ayaklı, AISI 304 kalite paslanmaz çelik.Opsiyonel: AISI 316 kalite.Göbek ve KollarCNC ile işlenmiş alüminyum döküm göbek..

Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)