G-54ELCJ3K95

Access- Geçiş Kontrol ve Asansör Yetkilendirme Sistemleri

Geçiş kontrol panelleri-kartları genellikle turnikeli geçiş sitemlerinde ,Pdks kartlı geçiş sisteminde ve asansör yetkilendirmelerinde kullanılmaktadır. Kontrol panellerimiz yeni nesil teknolojiler kullanılarak geliştirilmiş 32-bit mikro işlemcili bir geçiş kontrol panelidir. On-board TCP/IP desteği sayesinde sistemdeki diğer paneller ve merkezi kontrol sistemi ile yüksek hızla iletişim kurabilmektedir.  2/4/8 adet Wiegand çıkışlı kart okuyucu portu ve 2/4/8 adet geçiş kontrol cihazı bağlanabilmektedir. TCP/IP protokolü ile sistemde istenildiği kadar  panel kullanılabilir ve istenildiği kadar kapı kontrol edilebilir. Paneller kendi aralarında da doğrudan haberleşebilmekte ve merkezi kontrol sistemi olmasa bile sistem bütün özellikleri ile çalışmaya devam etmektedir.

Erişim kontrol paneli nedir?  Geçiş kontrol paneli nedir ?

Geçiş kontrol panelleri  tüm geçiş kontrol sistemlerinin ana unsurudur. Bu erişim kontrol donanımı, tüm giriş kararlarını güvenli bir şekilde vermek de dahil olmak üzere sistemin temel işlevlerinin çoğunu belirleyecektir. Kontrol panelleri, geçiş kontrol sistemi ve erişim kontrol sisteminde ana güvenlik kaynağıdır.

Erişim kontrolünün asıl amacı nedir ?

Erişim kontrolünün ve acess geçiş kontrol panellerinin amacı, geçiş kontrol sistemleri ile entegre olarak fiziksel ve mantıksal sistemlere yetkisiz erişimin veya geçişlerin güvenlik riskini en aza indirmektir.

Geçiş kontrol sistemlerinin genel kullanım alanları nerelerdir ?

Geçiş Kontrol Sistemleri, erişim kontrol panelinin kullanım alanları  fabrikalar,okullar, kolejler ve üniversiteler, ticari binalar, hastaneler ve tıp merkezleri, endüstriyel üretim tesisleri, perakende satış mağazaları ve mağazalar, oteller, restoranlar, kulüpler ve eğlence merkezleri, bankalar ve finans kurumları, sunucu odaları ve veri merkezleri askeri binalar ve güvenli kamu tesisleridir.


MW-304  4Portlu Panel Okuyucu

MW-304 4Portlu Panel Okuyucu

MW - 304 yeni nesil teknolojiler kullanılarak geliştirilmiş 32-bit mikroişlemcili bir geçiş kontrol panelidir. On-board TCP/IP desteği sayesinde sistemdeki diğer paneller ve merkezi kontrol ..

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)