Yüz Okuma Cihazları-Yüz Tanıma Sistemi

Yüz Okuma Cihazları


YÜZ OKUMA SİSTEMİ

Yüz okuma sistemi, kurumların giriş ve çıkış takibini yapabilmek veya personel takip,turnikeli veya turnikesiz geçiş kontrollerinde  kullanılan sistemlerdir. Yüz okuma sistemlerinin en önemli avantajı her insanın yüzünün farklı yapıda oluşu sayesinde yüz okuma cihazlarına kişilerin birbirleri yerine yüzlerini okutamamalarıdır. Yüz okuma sistemi cihazlarına 200 ile 5000 arasında kişilerin yüz tanımlamaları yapılabilmektedir. Bazı cihazlarda hibrit özelliği yani parmak+kart+yüz okuma özellikleri tek cihazda mevcuttur. Yüz okuma cihazlarında yüz taramaları hızlı ve basit olarak gerçekleşir ve son teknoloji olduğu için tanıma esnasında hızlı işlem yapar. Personel takibi için bu cihaz ortalama 0,1 saniye gibi kısa bir sürede kullanıcısını tanıyacaktır. Yüz okuma sistemi özel işletmeler, kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, fabrikalar, okullar, dershaneler gibi birçok  alanda da kullanılmaktadır.

Personel Takip Masaüstü ve web uygulamaların tümünde kullanılan yüz tanıma sistemleri,Türkiye'de toplamda 1645 kamu ve özel kurumda Ankara, İstanbul, Adana, Gaziantep başta olmak üzere 81 ilimizde hizmettedir.

Yüz tanıma sistemi nedir?

Yüz tanıma, bir kişinin yüzünü cihaza okutarak yapılan geçişin kendisine ait olduğunu doğrulamasıdır. Yüz tanıma sistemleri, kişiler doğrulama yaptığında doğrulama anını fotoğraflayabilir ve kayıt altına alabilir.


Hanvon FT200 Yüz - Kart Okuma Cihazı

Hanvon FT200 Yüz - Kart Okuma Cihazı

Hanvon FT200 Yüz Okuma CihazıWeb PDKS uyumlu apilerimiz  FT- 200 Yüz okuma cihazına entegre edi..

TRface200 Yüz Tanıma - Okuma Cihazı

TRface200 Yüz Tanıma - Okuma Cihazı

Trface 200 yüz okuma cihazıTrface 200 yüz okuma cihazı terminali giriş-çıkış  yapılan ve turn..

Uface202 Yüz Tanıma Cihazı

Uface202 Yüz Tanıma Cihazı

Uface202 Yüz Tanıma CihazıEkran 4.3 inç dokunmatik renkli ve arayüz ile dikkat çeken cihaz hem parma..

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)