Personel Takip Programı

Kurumsal Personel Takip Programı Modeli ve Avantajları

Personel Devam Kontrol Sistemi(PDKS) orta ve büyük ölçekli kamu veya özel şirketlerde kullanılmaktadır. Personellerin giriş-çıkış, maaş, avans, izin, vardiya, puantaj, sertifika vb. takibinin kart okuma cihazı, parmak okuma cihazı, yüz okuma cihazı, avuç içi damar okuma gibi donanımlar ve "personel takip programı" sayesinde en ekonomik en verimli şekilde gerçekleştirilmesini sağlar.

Satın almak istediğiniz veya mevcut  pdks cihazlarının modeli hakkında bilgi@personeltakipte.com’a mail atarak satış temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Eğer bir PDKS sistemi almayı planlıyor ve karar aşamasındaysanız öncelikle ihtiyaçlarınızı  ve personel takip programı cihazınızı belirlemeniz gerekiyor. Herşeyden önce güncel yeni nesil pdks ("personel takip programı") teknolojileri kullanılarak mevzuata ve kanunlara göre ve işletme çıkarlarını gözeterek günümüz ihtiyaçlarına "en iyi" şekilde cevap verebilecek kullanımı kolay ve net bir personel takip programı.

Parmak Okuma pdks cihazı,kart okuma pdks cihazı,yüz okuma pdks cihazı vb cihazlar tercihe göre sık sık değiştirilen cihazlar olmadığı için kullanımı kolay tasarımı ile personel takip programı sizleri mutlu etmelidir. PDKS yazılımı çok önemlidir. Özellikle Otomatik vardiya veya gün dönümü işlemlerinde her program başarılı değildir. Çalışan işçi için gece vardiyalı sistem doğru hesaplama yaparak personel takip çizelgesini raporlamalıdır. Kurumunuzun profilini yansıtmayan veya kullanmaktan memnun olmadığınız personel takip programı ile karşı karşıya kalmak istemiyorsanız, size ve kurumunuza yakışan, işleyişinize uyan pdks cihazlarını ve web tabanlı veya windows tabanlı pdks yazılımını tercih etmelisiniz.

Kuzey Personel Takip Programının Öne çıkan özellikleri

Kuzey Pdks nin Genel Özellikleri kapsamında PDKS Nedir?- Pdks İşletmelere neler kazandırır?

Personel Takip Sistemi Fiyatları

Personel takip sisteminin kullanım alanına göre aşağıda iki sürüm ve fiyat detayları bulunmaktadır. Proje bazlı çalışmalar için tarafımıza ulaşarak projelerinizi birlikte ilerletebiliriz. Tesisinizin büyüklüğüne göre, lokasyonlarına göre konfigrasyonları birlikte belirleyebilir, projeyi hızla hayata geçirebiliriz. Kurumsal yapınıza  "personel takip programı" ile  önemli bir özellik daha eklemiş olur, en kısa zamanda iş gücü kayıplarını önlemiş olursunuz.

Personel Takip Programı ile performans ve gelişme potansiyellerinin ölçülmesi

Ancak Personel Takip Programı ile verimlilik açısından aktif çalışan personel ile pasif personel arasındaki değerlendirmenin objektif şekilde yapılarak adaletin sağlanması mümkündür.Personel Takip Programı - PDKS Yazılımı v.5.0

Personel Takip Programı - PDKS Yazılımı v.5.0

Personel Takip Programı Kullanımı ve AvantajlarıPersonel Takip Programının Özelikleri - PDKS Uygulam..

Web Pdks Yazılımı v.2.1

Web Pdks Yazılımı v.2.1

Web PDKS  Kullanımı ve Avantajları Web pdks  bilgisayarınıza herhangi bir yazılım kurmanı..

Masaüstü PDKS Yazılımı (Ek Client)

Masaüstü PDKS Yazılımı (Ek Client)

Masaüstü PDKS Yazılımı Farklı bir bilgisayara kurulum yapılabilir.Aynı Database üzerinden farklı kiş..

Pdks Hes Kodu Modülü

Pdks Hes Kodu Modülü

Pdks Hes Kodu Modülü..

PDKS Sms Modülü

PDKS Sms Modülü

PDKS SMS MODÜLÜ PDKS programımıza özel oluşturulmuş bu modül sizlere daha hızlı ve kesintisiz bir iş..

Web PDKS Bakım Paketi

Web PDKS Bakım Paketi

Web PDKS Bakım Paketi..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)