G-54ELCJ3K95

PARMAK İZİ OKUMA SİSTEMİ

Parmak okuma sistemi, kurumların giriş ve çıkış takibini yapabilmek veya personel takip,turnikeli veya turnikesiz geçiş kontrollerinde  kullanılan sistemlerdir. Parmak izi okuma sistemlerinin en önemli avantajı kart okuma cihazlarında yapabildikleri kişilerin birbirleri yerine kart okutamamaları ve parmaklarını okutmalarıdır. Parmak izi okuma sistemi cihazlarına 200 ile 10000 arasında kişilerin parmak tanımlamaları yapılabilmektedir.

Parmak İzi Okuyucu Personel Takip Terminalleri tek başına parmak okuma yaptığı gibi bazı cihazlarda hibrit özelliği yani parmak+kart+yüz okuma özellikleri tek cihazda mevcuttur. Parmak izi okuma cihazlarında parmak taramaları hızlı ve basit olarak gerçekleşir ve son teknoloji olduğu için tanıma esnasında hızlı işlem yapar. Personel takibi için bu cihaz ortalama 0,1 saniye gibi kısa bir sürede kullanıcısını tanıyacaktır. Parmak okuma sistemi özel işletmeler, kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, fabrikalar, okullar, dershaneler gibi birçok  alanda da kullanılmaktadır.

Parmak izi okuma cihazları , cihazın IP 65, IP 66, IP67 özelliklerine göre iç ortamlarda ve dış ortamlarda rahatlıkla kullanılabilir. Parmak izi cihazının arayüz kontrol ünitesinde yer alan parmak izi karşılaştırma seviye tanımlaması ile parmak izinin daha rahat okunabilir olması ya da güvenliği arttırmak mümkündür. Parmak izi okuma sistemi kontrol ünitesi devre dışı bırakıldığında yapılan hareketleri gerektiğinde en az 5 yıl  kendi iç belleğinde barındırabilmektedir. Güvenlik amacıyla arayüz erişimlerine sistem yöneticisi (admin) tanımlanabilinir. Esnek yetkilendirme yapısına sahiptir.Parmak izi okumalı personel takip sistemi programı

Parmak izi okumalı personel takip sistemi programı

iClock 680 Parmak ve Kart Okuma Cihazı Web Pdks uyumlu 8.000 Parmakizi Kapasitesi 10.000 Kart Kapasitesi (MF Opsiyonel) 3.5″ TFT Ekran TCP/IP- RS232/485 – USBHost(Sunucu/Kullanıcı) Kod..

D25 PARMAKİZİ TERMİNALİ PROXİMİTY

D25 PARMAKİZİ TERMİNALİ PROXİMİTY

2000 kullanıcı kapasiteli D 25 Parmak İzi Okuyucu, geçiş kontrol için dizayn edilen şık tasarımlı bir üründür. Parmak İzi + kart + şifre geçiş opsiyonları ile turnike kapı açma özelliğin..

Kart okumalı personel takip sistemi programı

Kart okumalı personel takip sistemi programı

SF 100  Parmak ve Kart Okuma CihazıWeb PDKS uyumlu2.4″ TFT (320x 240) Renkli EkranZK Optical Sensör (500DPI)İletişim Türü TCP/IP, RS485, USB HostParmakizi Kapasitesi 1.500Kart Kapasites..

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)