G-54ELCJ3K95

Personel Yıllık İzin defteri nasıl tutulur ?

1475 sayılı İş Yasası’nın 58. maddesi gereğince her işveren, işyerinde çalışan işçilerin yıllık ücretli izinlerini gösterir bir kayıt tutmak zorundadır. Personel Takip Programımız sayesinde personellerinizin yıllık ücretli izin ile ilgili kayıtlarının aynı Yasa’nın 57. maddesine dayanılarak çıkarılan Yıllık Ücretli İzin Yönetmeliği’ne uygun olarak işlenir ve  yıllık ücretli izin defterinin nasıl düzenleneceği aynı Yönetmelikte ayrıntılı olarak düzenlenmiştir.

İşverenin tutmak zorunda olduğu yıllık ücretli izin defterini istenildiğinde yetkili memurlara göstermek ve (varsa) izin kuruluna vermek zorundadır.  Personel takip programının sağladığı avantaj ve kolaylıklar ile personel izin takibi hesaplamalarında  ve izinlerde herhangi bir sıkıntı yaşanması muhtemel değildir. Yetkililere sunmak üzere tüm yıllara ait izinleri görebilir rapor olarak sunabilirsiniz.Web Pdks Yazılımı v.2.2.6

Web Pdks Yazılımı v.2.2.6

Web PDKS  Kullanımı ve Avantajları Web pdks  bilgisayarınıza herhangi bir yazılım kurmanıza gerek kalmadan; İnternet explorer, google chrome, firefox gibi internet tarayıcılar..

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)