En iyi Personel Takip Sistemi Nasıl Belirlenir ?

En çok kullanılan personel takip sistemi olan KuzeyPDKS, ücret açısından da her kurumun yapısına uygun paketler ile fiyatlandırılır. Giriş çıkış takibi, mesai takibi ve puantaj  gibi her türden personel rapor işlemleri Personel Takip Sistemi aracılığıyla kolayca gerçekleştirilmektedir.

Firmalar personel takip sistemleri tercih ederken kurumun yapısına, ihtiyacına göre anlaşılır bir arayüze ve raporlara sahip, kolay kullanılabilen, gelişmiş eklenti ve modülleri olan, parmak izi sistemi, yüz tanıma sistemi, kart okuma cihazları ile tam entegre çalışan personel takip sistemlerini tercih etmelidir.

Kurumun  merkez ve birden fazla şube yapısı mevcut ise web tabanlı veya windows tabanlı (server/client)  yazılımları tercih etmelisiniz.  Tercih edilecek  personel takip sistemi  işleyişinize uymalı  ve kurumunuzun profilini yansıtmalıdır. İstenilen raporları alarak ilgili birimlerin kullanmaktan memnun olduğu en iyi personel takip sistemini tercih etmelisiniz.

Yüksek verim sağlayabileceğiniz Kişisel Verileri Koruma Kanununa uygun yeni nesil personel takip sistemi özelliklerini incelemek için Tıklayınız..


Bu kategoride ürün bulunamadı.