Kendi kendini yöneten Personel takip sistemleri teknolojisi.

Personel Takip Sistemi Nedir?

Personel Takip Sistemi Tanımı

Personel Takip Sistemleri genellikle bir bilgisayar sisteminde parmak kart yüz okuma cihazlarıyla birlikte elektronik olarak depolanan yapılandırılmış personel bilgileri ve giriş,çıkış,izin,mesai,sicil bilgisi,puantaj,vardiya bilgilerinden oluşan düzenli bir veri koleksiyonudur. Personel takip sistemi (PDKS) genellikle turnike veya kart,parmak,yüz okuma cihazları ile kontrol edilir. Aynı zamanda personel takip sistemleri ile ilişkili uygulama yazılımları bir araya getirildiğinde yüksek performans ve iş gücü elde edilir ve veriler kolayca erişilebilir, yönetilebilir, değiştirilebilir, güncellenebilir, kontrol edilebilir ve organize edilebilir hale getirilir.


Personel takip sistemi ve Geçiş kontrol sistemleri arasındaki fark nedir?

Personel takip sistemi vardiya üzerine kurulmuş personel bilgileri ve giriş,çıkış,izin,mesai,sicil bilgisi,puantaj,vardiya bilgilerinden oluşur.

Geçiş Kontrol Sistemi ise genelde turnikeler ile birlikte kullanılır ve vardiya kavramı yoktur.

Personel takip sistemlerinde vardiyalara göre mesai hesaplaması yapılır.

Geçiş kontrol sistemlerinde ise giriş ve çıkış süre farkları hesaplanarak içerde veya dışarıda geçirilen süreler hesaplanır.

Personel Takip Sistemi , İK ve bordro çözümlerinin önemli  bir parçasıdır


Personel Takip Sistemini detaylı incelemek için Tıklayınız

Personel takip sistemleri nin kullanım alanları hakkında daha fazla bilgi edinin.


Personel Takip Programı v.8.5

Personel Takip Programı v.8.5

Personel Takip Programı Nedir ?Personel takip programı personellerinizin avanslarını,maaşlarını,puantajlarını,toplu izinlerini,yıllık izinlerini kolayca takip etmenize ve raporlamanıza ola..

Personel Takip Sistemi

Personel Takip Sistemi

Personel Takip Sistemi Personel takip sistemi, tüm sektörlerde kullanılabilen küçük ve büyük şirketler için ideal  bir personel devam takibi çözümüdür. En basitinden en karmaşık çalış..

Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)