Personel Takip Sistemi | Personel Takip Pogramı Sistem Gereksinimleri Nelerdir ?

Aşağıda, personel takip sistemi (aynı anda bağlı aktif cihaz sayısına bağlı olarak değişebilir) donanım önerilerimizi bulacaksınız.

İşlemci : Minumum Intel I3, Quad Core, Core2 Duo, AMD Athlon™ II, AMD Phenom II, AMD A serisi olmalıdır. Bu işlemcilerin altında bir seviye de istenilen performans alınamaz.

Bellek (RAM) : Minumum 8GB

İşletim Sistemi : Windows 7 Pro ve Üzeri.

Sabit Disk (HDD) : Minumum 200GB

Personel Takip Sistemi, Personel Takip Programının Windows Versionu için minumum konfigrasyon paylaşılmıştır. Web PDKS için Linux işletim sistemi önerilmekte olup lokasyon, cihaz ve kullanıcı sayısına göre bir miktar özelliklerde artış olabilir. Personel takip sistemleri programın özelliklerine göre donanımda değişiklikler gösterebilir.

Personel Takip Sistemi ile iş gücünüzü yönetirken zaman ve mekan sınırlarına takılmayın.  Personel Takip Sistemi İş gücünü daha düzenli, kolay ve akıcı bir şekilde yönetmenizi sağlar.

Yazılımlar kategorimizden personel takip sisteminin özelliklerini inceleyin

"Personel takip sistemi" yazılımının güçlü raporlamasını sürdürmesinin basit bir yolu için tak-çalıştır personel takip cihazı ideal bir seçenek olabilir. Çalışanların giriş çıkış bilgileri için personel takip sistemi aracılığıyla parmak izlerini, kart bilgilerini, irislerini veya yüzlerini eşleştirmeleri yeterlidir. Daha sonra, çalışanların aylık bordrosunu hesaplamak için verilerinizi  "personel takip sistemi " muhasebe ve insan kaynakları  departmanına raporlar.



Personel Takip Sistemi

Personel Takip Sistemi

Personel Takip Sistemi Personel takip sistemi, tüm sektörlerde kullanılabilen küçük ve büyük şirketler için ideal  bir personel devam takibi çözümüdür. En basitinden en karmaşık çalış..

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)