Personel takip programı nedir, işletmelere neler kazandırır?


Personel Devam Kontrol Sistemi - Personel takip programı orta ve büyük ölçekli şirketlerde personellerin giriş-çıkış, maaş, avans, izin, vardiya, puantaj, sertifika vb. takibinin kart okuma cihazı, parmak okuma cihazı, yüz okuma cihazı, avuç içi damar okuma gibi donanımlar ve "personel takip programı" sayesinde en ekonomik en verimli şekilde gerçekleştirilmesini sağlar.
* PDKS, şirketlere iş gücü kaybının önlenmesi gibi birçok önemli konuda artı değer katmakla beraber insan gücüne bağımlı ve hatalara açık bir kontrol sisteminden çok daha verimlidir.
* Kuzey PDKS gerçek zamanlı ve hatasız bilgi aktarımı ile işletmelerin matematiksel analizler yaparak karlılıklarını arttırmalarını sağlar.

Çeşitli Cihazlar ile entegre çalışmaktadır. Örnek vermek gerekirse; Parmak izleri, yüzün şekli ve özellikleri, gözler ve insan sesi gibi özellikler ile personel takip sistemi kullanılarak tanımlanmış başlıca özelliklere örnektir.

Personel takip programını kullanan İşletmelerin  karlılığı konusunda somut örnekler ve PDKS sisteminin sunduğu kolaylıklar :

* Saat-dakika hesabı ile normal ve fazla mesai bordrosu hazırlayabilirsiniz.
* Anlık personel giriş çıkışlarını görebileceksiniz.
* Artık personel takip formu ile uğraşmayacaksınız.
* Her ay maaş zamanında personel maaş takibi ve personel izin takibi yapmayacaksınız.
* Fazladan ödenen saat ücretlerinin ortadan kaldırmış olacaksınız.

* PDKS modülü olan puantaj cetveli sayesinde gerekli takibi kolaylıkla sağlayacaksınız.

* Ay sonunda yapılan hesaplama ile her personelin toplamda kaç saat çalıştığı,kaç saat mesai yaptığı, kaç gün tatil yaptığı PDKS yazılımı aracılığı ile hatasız bir şekilde hesaplanır. Bu sayede işletme gereğinden fazla saat ücreti ödemez


Web Pdks Yazılımı v.2.1

Web Pdks Yazılımı v.2.1

Web PDKS  Kullanımı ve Avantajları Web pdks  bilgisayarınıza herhangi bir yazılım kurmanıza gerek kalmadan; İnternet explorer, google chrome, firefox gibi internet tarayıcılar..

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)