G-54ELCJ3K95

Hibrit personel takip cihazı nedir?

Hibrit personel takip cihazı en az parmak,kart,yüz okuma özelliğini bir arada barındıran cihazdır. Bu cihazları personel takip sisteminde kullanırken tüm özelliklerini hem aynı kişide kullanabilir hem de herkese ayrı ayrı tanımlama yaparak kullanabilirler.Örneğin bir kişiye hem kart hem parmak okuma hem de yüz tanıma yapılabilir veya bir kişiye kart okuma başka bir kişiye yüz veya parmak bilgisi tanımlanabilir. Personel takip programı bu okutmaları ayırt eder ve ilgili kişinin giriş veya çıkış bilgisine otomatik ekler. Pdks sistemi kullanımına başlamadan önce  seçilecek cihazın büyük bir önemi vardır.


TRface200 Yüz Tanıma - Okuma Cihazı

TRface200 Yüz Tanıma - Okuma Cihazı

Trface 200 yüz okuma cihazıTrface 200 yüz okuma cihazı terminali giriş-çıkış  yapılan ve turnikelerle beraber kullanılabilen ihtiyaç duyulan her yerde rahatlıkla kullanılabilir. Cih..

Yüz tanıma sistemleri

Yüz tanıma sistemleri

Yüz Tanıma SistemleriYüz tanıma sistemleri, bir kişinin yüzüyle ilgili belirli, ayırt edici ayrıntıları seçmek için bilgisayar algoritmalarını kullanır. Gözler arasındaki mesafe veya çenenin..

Yüz tanımalı personel takip sistemi programı

Yüz tanımalı personel takip sistemi programı

Uface202 Yüz Tanıma Cihazı Ekran 4.3 inç dokunmatik renkli ve arayüz ile dikkat çeken cihaz hem parmak izi okuma hem de yüz okuma olarak doğrulama yapmaktadır...

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)